Piątek, 2021-02-26, 10:57
Witaj Gość | RSS

Biblioteka Zespołu Szkół Ekonomicznych im. J. Korczaka w Dębicy

Menu witryny
Nasza sonda
Oceń moją witrynę
Suma odpowiedzi: 77
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Główna » 2018 » Listopad » 6 » Upoluj sobie książkę w Ekonomiku
14:29
Upoluj sobie książkę w Ekonomiku

Projekt „Upoluj swoją książkę” jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Ogólnopolska kampania trwa od 2 do 30 listopada 2018 r. W tej edycji bierze udział również nasza szkoła. W ramach akcji otrzymaliśmy specjalne plakaty z okładkami 12 bestsellerowych tytułów i kodem QR. Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona uczniowie otrzymają darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka.

Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych e-booków i audiobooków. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednym z plakatów w naszej szkole. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć takie hity, jak „Opowiadania bizarne” Olgi Tokarczuk, „Komeda. Osobiste życie jazzu” Magdaleny Grzebałkowskiej, kryminały Remigiusza Mroza i Wojciecha Chmielarza, „Okruch” Anny Ficner-Ogonowskiej, czy wreszcie pierwszy tom kultowych „Zwiadowców” Johna Flanagana.

Już po raz drugi (ale my debiutujemy) w ramach akcji „Upoluj swoją książkę”, organizowanej z inicjatywy Instytutu Książki, plakaty umożliwiające bezpłatny dostęp do bestsellerowych e-booków i audiobooków, trafiły także do 1000 szkół ponadpodstawowych na terenie całego kraju. Honorowy Patronat nad akcją objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Akcja Czytaj PL jest od początku realizowana jako element programu Kraków Miasto Literatury UNESCO.

Celem Akcji jest promocja czytelnictwa, popularyzowanie usług polegających na korzystaniu z Publikacji Elektronicznych (e-booków i audiobooków) oraz promocja Organizatorów – ich działalności i produktów.

Więcej szczegółów o akcji znajdziecie na stronie Czytaj PL

Zapraszamy naszych Czytelników do udziału w akcji!

Wyświetleń: 221 | Dodał: MaGa | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Kalendarz
«  Listopad 2018  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2021
Stwórz bezpłatną stronę www za pomocą uCoz